SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 410 000 €
(8 545 € / m²)
Satış
Atipik
2+
165 m²
Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia

yatak odasıatypical
düz165 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

4 bedroom duplex apartment with 188 sqm located in the Douro Nobilis II development.
This apartment has, on the ground floor, a large living room with...

Diğer
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 74günler

Yerellikler

Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar