SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 850 000 €
(11 859 € / m²)
Satış
Atipik
2+
156 m²
Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia

yatak odasıatypical
düz156 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

4 bedroom flat setback, top floor, with terrace of 211.5m2 in Afurada, VN Gaia
Launch of the 4th Phase of the Marina Douro Development!

Diğer
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 74günler

Yerellikler

Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Porta 88

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar