SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
735 000 €
(5 526 € / m²)
Satış
Atipik
2+
133 m²
Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia

yatak odasıatypical
düz133 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excellent 3 bedroom flat with terrace and river views - Next to Marina da Afurada, Gaia
Living by the river, with the tranquillity of nature and the p...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAçık yaşam alanıMutfak aletleriAhşap zeminYüksek tavanlarDoğal ışıkModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 73günler

Yerellikler

Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Porta 88

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar