SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 600 000 €
(9 756 € / m²)
Satış
Atipik
2+
164 m²
Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia

yatak odasıatypical
düz164 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Magnificent 4 bedroom flat set back with 82m2 terrace and jacuzzi, next to Afurada Marina!
With two suites, west terrace overlooking the Douro River, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 75günler
Güncellendi: 75günler

Yerellikler

Rua de Serpa Pinto, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Porta 88

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar