SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
710 000 €
(5 547 € / m²)
Satış
Atipik
2+
128 m²
Rua do Rio dos Lagos, Vila Nova de Gaia

yatak odasıatypical
düz128 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T3 vista mar, Lavadores em VNGaia.
Localizado no Bloco AC no 2º piso do edifício, este apartamento tem orientação solar a SW/SE e NE.

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 73günler

Yerellikler

Rua do Rio dos Lagos, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dobairroimobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar