Teklifler listesi
23
23
23
335 000 €
(10 152 € / m²)
Satış
1
1
33 m²
Avenida da Beira Mar, Vila Nova de Gaia
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
33 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT554743
T0 apartment, new, fully furnished and equipped;
Located in Canidelo a few metres from the beach of Canidelo, in ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Döşenmiş
Mutfak aletleri
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
75günler
Güncellendi:
75günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida da Beira Mar, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.