Teklifler listesi
50
50
50
1 200 000 €
(6 383 € / m²)
Satış
4
2+
188 m²
Rua do Barroco, Vila Nova de Gaia
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
188 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartment in the most coveted location in Canidelo: SECA DO BACALHAU!
Two fronts - EAST AND WEST - with 3 spacious parking spaces, plus a storage r...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Klima
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Açık yaşam alanı
Ayrı tuvalet
Görüş
Zemin
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
76günler
Güncellendi:
76günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua do Barroco, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.