SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
815 000 €
(6 037 € / m²)
Satış
3
2+
135 m²
Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia

yatak odası3
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Bedroom flat of 135sqm and outdoor area of 203sqm, next to the beach, in Vila Nova de Gaia The Sal D'Ouro Collection Development is located next to...

Diğer
Teklifin yaşı: 180günler
Güncellendi: 53günler

Yerellikler

Rua da Seca do Bacalhau, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar