SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 390 000 €
(5 560 € / m²)
Satış
5
2+
250 m²
Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia

yatak odası5
düz250 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

5 Bedroom flat with 250sqm, outdoor area of 101sqm and parking space, inserted in the most recent residential project to be born on the banks of the D...

Diğer
Teklifin yaşı: 183günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar