SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
420 000 €
(3 043 € / m²)
Satış
3
2+
138 m²
Rua da Quintã, Vila do Conde

yatak odası3
düz138 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3-Zimmer-Apartment mit Terrasse und Pool – Árvore, Vila do Conde.

Wir präsentieren Ihnen dieses elegante 3-Zimmer-Apartment, das sich derzeit in Re...

Diğer
Teklifin yaşı: 45günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

Rua da Quintã, Vila do Conde
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PORTO

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar