Teklifler listesi
15
15
15
294 000 €
(2 882 € / m²)
Satış
2
1
102 m²
Rua Vale da Pinha, Valongo
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
102 m²
banyolar
Çevir İngilizce
IMÓVEL ARRENDADO ATÉ FEVEREIRO 2026 Apartamento T2 com uma área total de 101 m2, situado na freguesia e concelho de Valongo, distrito de Porto. O ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Vale da Pinha, Valongo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.