SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
310 000 €
(2 897 € / m²)
Satış
2
2+
107 m²
Avenida 1o de maio, Valongo

yatak odası2
düz107 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubra seu novo lar neste encantador apartamento de 2 quartos, ideal para quem procura conforto e praticidade. Com duas casas de banho, cada detalhe...

Gaz
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Avenida 1o de maio, Valongo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Predimed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar