SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
410 000 €
(3 796 € / m²)
Satış
3
2+
108 m²
Trancoso

yatak odası3
düz108 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This stylish apartment is currently undergoing full renovation in the very heart of Loulés historic centre and will be sold as a completely renovated ...

Diğer
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Trancoso
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Divine Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar