SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
265 000 €
(2 598 € / m²)
Satış
3
2+
102 m²
Rua da Cananoia, Torres Novas

yatak odası3
düz102 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ground-floor apartment located in a quiet area, between Torres Novas and Entroncamento.

The property features two bedrooms with built-in wardrobes, a...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua da Cananoia, Torres Novas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Castle

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar