SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
565 000 €
(5 280 € / m²)
Satış
3
1
107 m²
Avenida Zeca Afonso, Tavira

yatak odası3
düz107 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTAMENTO NOVO T2 EM CONDOMÍNIO PRIVADO COM PISCINA - Pronto para ocupação 11/202320 Unidades residenciais, distribuídas por 3 pisos, com especifica...

Diğer
Teklifin yaşı: 496günler
Güncellendi: 496günler

Yerellikler

Avenida Zeca Afonso, Tavira
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ITHLUX - New Real Estate Concept

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar