SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
250 000 €
(2 137 € / m²)
Satış
3
1
117 m²
Rua Alves Redol, Sintra

yatak odası3
düz117 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T3 com uma área total de 117 metros quadrados, localizado em Monte Abraão, Sintra, distrito de Lisboa.

Diğer
Teklifin yaşı: 495günler
Güncellendi: 495günler

Yerellikler

Rua Alves Redol, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Move.On

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar