Teklifler listesi
30
30
30
350 000 €
(3 535 € / m²)
Satış
2
1
99 m²
Rua Carlos Charbel, Sintra
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
99 m²
banyolar
Çevir İngilizce
T2 com Áreas de T3 e Vista Panorâmica | Agualva, Cacém
Se procura um apartamento onde as áreas não foram sacrificadas, este T2 de 99m² na Rua Carlos ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
15günler
Güncellendi:
15günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Carlos Charbel, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.