Teklifler listesi
28
28
28
300 000 €
(3 333 € / m²)
Satış
3
2+
90 m²
Avenida dos Missionários, Sintra
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
90 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Se procura um imóvel com potencial para personalizar ao seu gosto, esta pode ser a oportunidade certa.
Apresentamos este apartamento T3 habitável, id...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
15günler
Güncellendi:
13günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida dos Missionários, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 ByNunes
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 ByNunes