SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
282 500 €
(4 414 € / m²)
Satış
3
1
64 m²
Rua de Alfazema, Sintra

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento T2+1 (convertido em T3) em Rio de Mouro – Excelente Localização

Apresentamos este fantástico apartamento, situado em Rio de Mouro, no con...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Rua de Alfazema, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Draft In Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar