SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
319 000 €
(3 753 € / m²)
Satış
3
2+
85 m²
Rua do Casal da Serra, Sintra

yatak odası3
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

If youre looking for a flat with plenty of natural light, a convenient location and everything on your doorstep, this 3-bedroom flat in Rinchoa is the...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Rua do Casal da Serra, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Inca

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar