SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
292 000 €
(3 650 € / m²)
Satış
2
1
80 m²
Rua Domingos Saraiva, Sintra

yatak odası2
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Renovierte 2-Zimmer-Wohnung | Viel Tageslicht | 292.000 €

Tapada das Mercês – Mem Martins (Rua Almada Negreiros, 39 – 9. OG B)

Renovierte Wohnung!...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkKaldırım

Diğer
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Rua Domingos Saraiva, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Beloura

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar