SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
610 000 €
(5 980 € / m²)
Satış
2
1
102 m²
Alameda do Aqueduto, Sintra

yatak odası2
düz102 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 Bedroom flat with 102sqm, balcony of 41sqm and 1 parking space, inserted in a new development to be born in Belas Clube de Campo, inserted in a gree...

Diğer
Teklifin yaşı: 38günler
Güncellendi: 38günler

Yerellikler

Alameda do Aqueduto, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar