SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
825 000 €
(6 203 € / m²)
Satış
3
2+
133 m²
Alameda do Aqueduto, Sintra

yatak odası3
düz133 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Bedroom flat with 133sqm, garden of 118sqm, storage room and 1 parking space, inserted in a new development to be born in Belas Clube de Campo, inse...

Diğer
Teklifin yaşı: 37günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

Alameda do Aqueduto, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Espacos WEB

Castelhana

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar