SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası; manzara, ahşap zemin, doğal ışık
800 000 €
(3 333 € / m²)
Satış
Atipik
2+
240 m²
Rua José Inácio Couto, Sintra

yatak odasıatypical
düz240 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Very spacious 3 bedroom apartment that belongs to the Vila Galé Sintra development. This apartment has a gross private area of 272 sqm, which highligh...

Diğer
Teklifin yaşı: 80günler
Güncellendi: 55günler

Yerellikler

Rua José Inácio Couto, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar