SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
450 000 €
(6 818 € / m²)
Satış
Atipik
1
66 m²
Rua do Lago de Prata, Sintra

yatak odasıatypical
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1 bedroom flat with 66 sq m, balcony of 17 sq m, 1 parking space and storage room, inserted in a new private condominium to be born in Belas Clube de ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriŞömineSu ısıtıcıÇamaşır makinesiAkıllı cihazlarGüvenlikAhşap zeminKaldırımYüksek tavanlarAhşap kirişlerYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzEvcil hayvanlar için uygundurDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 88günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua do Lago de Prata, Sintra
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dils Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar