SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
335 000 €
(4 085 € / m²)
Satış
Atipik
1
82 m²
Rua Vasco da Gama, Silves

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Armação de Pêra T1 Semi-New with Pool and Garage
Semi-new 1-bedroom apartment with very generous areas, located in a pleasant condominium with swimmin...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Vasco da Gama, Silves
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Algarspot

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar