SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
225 600 €
(2 654 € / m²)
Satış
3
1
85 m²
Alameda do Pinheiro, Setúbal

yatak odası3
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We present this cozy 85 sqm 3-bedroom (T3) apartment, located at Alameda do Pinheiro (São Sebastião), a strategic area of Setúbal that blends resident...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Alameda do Pinheiro, Setúbal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Villa

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar