SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
375 000 €
(3 125 € / m²)
Satış
3
2+
120 m²
Avenida Nuno Álvares, Setúbal

yatak odası3
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Are you looking for a renovated apartment in one of Setúbals most sought-after neighborhoods?

This fantastic three-bedroom apartment in the 4 Caminh...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Avenida Nuno Álvares, Setúbal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Salt Bay

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar