SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
495 000 €
(3 992 € / m²)
Satış
Atipik
2+
124 m²
Avenida do Alentejo, Setúbal

yatak odasıatypical
düz124 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 bedroom flat with 124 sq m, balconies of 29 sq m, 2 parking spaces and storage room, inserted in a new private condominium to be born in Setúbal, a ...

Diğer
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 70günler

Yerellikler

Avenida do Alentejo, Setúbal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dils Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar