Teklifler listesi
29
29
29
340 000 €
(3 696 € / m²)
Satış
4
2+
92 m²
Rua da Pirada, Seixal
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
92 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT588944
Este encantador apartamento T3 de 92 m², localizado na zona da Cruz de Pau, oferece uma excelente oportunidade de...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua da Pirada, Seixal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.