SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
280 000 €
(4 179 € / m²)
Satış
2
1
67 m²
Rua Quinta do Paço, Seixal

yatak odası2
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover this charming 2-bedroom apartment in the heart of Amora, Seixal. With a spacious area of 68m², this property is ideal for first-time buyers o...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Quinta do Paço, Seixal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 New Vibe

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar