SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
250 000 €
(3 378 € / m²)
Satış
2
1
74 m²
Rua Mário Lopes Domingos, Seixal

yatak odası2
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover this charming 2-bedroom apartment located in the heart of União das freguesias do Seixal, Arrentela e Aldeia de Paio Pires, Setúbal. With a g...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rua Mário Lopes Domingos, Seixal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 West Consulting

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar