Teklifler listesi
8
8
8
205 000 €
(2 628 € / m²)
Satış
2
1
78 m²
Rua da Liberdade, Seixal
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
78 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartamento de 3 assoalhadas para renovação total.
Área amplas.
Varanda
Localizada perto de várias comodidades, como escolas, farmácias e áreas verd...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
10günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua da Liberdade, Seixal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.