SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
282 000 €
(2 907 € / m²)
Satış
3
2+
97 m²
Rua Primeiro de Maio, Seixal

yatak odası3
düz97 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ FEVEREIRO 2026 Apartamento T3 com uma área total de 97 metros quadrados, situado na freguesia da Amora, Seixal. O imóvel está l...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Rua Primeiro de Maio, Seixal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Domus RS | Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar