SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
435 000 €
(5 305 € / m²)
Satış
Atipik
2+
82 m²
Rua Manuel Ferreira, Seixal

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New 3-Bedroom Apartment with Balcony and Equipped Kitchen in Santa Marta do Pinhal - Corroios | Completion May 2026
Discover this brand-new 3-bedroom ...

Diğer
Teklifin yaşı: 76günler
Güncellendi: 76günler

Yerellikler

Rua Manuel Ferreira, Seixal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VEYTH REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar