SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
420 000 €
(5 122 € / m²)
Satış
Atipik
2+
82 m²
Rua Manuel Ferreira, Seixal

yatak odasıatypical
düz82 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New 3-bedroom apartment with balcony, located in Santa Marta do Pinhal, Corroios, a well-established and highly sought-after residential area known fo...

Diğer
Teklifin yaşı: 76günler
Güncellendi: 76günler

Yerellikler

Rua Manuel Ferreira, Seixal
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VEYTH REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar