Teklifler listesi
28
28
28
1 300 000 €
(5 058 € / m²)
Satış
4
2+
257 m²
Rua de Fez, Porto
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
257 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Identificação do imóvel: ZMPT565525
Luxury development located in Nevogilde, Foz do Douro. The building comprises five units, all with private entran...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
491günler
Güncellendi:
490günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua de Fez, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.