Teklifler listesi
18
18
18
2 650 000 €
(9 779 € / m²)
Satış
5
2+
271 m²
Travessa de Passos, Porto
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
271 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Penthouse (T4) na Foz do Douro, com piscina privativa, inserido em condomínio fechado!
Com:
- 4 suites, todas com roupeiro e acesso ao terraço;
- Ex...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Zemin
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
495günler
Güncellendi:
495günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Travessa de Passos, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
Porta 88
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
Porta 88