SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
650 000 €
(6 566 € / m²)
Satış
3
1
99 m²
Rua do Bonjardim, Porto

yatak odası3
düz99 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1+1 bedroom apartment with balcony in a new development in Porto, between Ribeira and Baixa, resulting from the refurbishment of a 19th century buildi...

Diğer
Teklifin yaşı: 493günler
Güncellendi: 492günler

Yerellikler

Rua do Bonjardim, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar