Teklifler listesi
40
40
40
596 000 €
(3 506 € / m²)
Satış
3
2+
170 m²
Rua de Henrique Lopes de Mendonça, Porto
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
170 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento T3+1 no último piso com vista de mar | Foz do Douro, Porto
Apresentamos este excelente apartamento T3+1 situado no 6.º e último piso de u...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Yüzme havuzu
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
4günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua de Henrique Lopes de Mendonça, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.