SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
850 000 €
(7 589 € / m²)
Satış
2
2+
112 m²
Rua de Fez, Porto

yatak odası2
düz112 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Two-bedroom apartment with a total area of ​​111.60 m2 , of which 102.40 m2 corresponds to the living area and 9.20 m2 to the balcony area.

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua de Fez, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lucas Fox Porto

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar