SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
900 000 €
(5 172 € / m²)
Satış
3
2+
174 m²
Rua de Fez, Porto

yatak odası3
düz174 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3-bedroom apartment with a total area of ​​173.81 m2 , of which 116.40 m2 corresponds to the living area, 33.21 m2 to the private garden area and 24.2...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua de Fez, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lucas Fox Porto

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar