SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
275 000 €
(3 125 € / m²)
Satış
3
2+
88 m²
Rua Central de Francos, Porto

yatak odası3
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT588656

3-bedroom apartment located in the Prelada area, next to Boavista, in a privileged location with good access, pub...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Central de Francos, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Porto Boavista

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar