SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
980 000 €
(7 368 € / m²)
Satış
6+
2+
133 m²
Largo do Priorado, Porto

yatak odası6+
düz133 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3-Zimmer-Wohnung im Zentrum von PortoDiese Wohnung befindet sich im historischen Zentrum von Porto, in einem vollständig renovierten Gebäude im klassi...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Largo do Priorado, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar