SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
475 000 €
(2 351 € / m²)
Satış
3
2+
202 m²
Praça das Flores, Porto

yatak odası3
düz202 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

IMÓVEL OCUPADO | NÃO DISPONÍVEL PARA VISITAS Apartamento T3 com uma área total de 202 metros quadrados, situado no Bonfim, em zona central da cidade ...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Praça das Flores, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Domus RS | Mediação Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar