SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
425 000 €
(5 313 € / m²)
Satış
Atipik
2+
80 m²
Rua de Egas Moniz, Porto

yatak odasıatypical
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

2 bedroom flat with 80 m², balcony and 1 parking space, inserted in a new residential development located in a central and consolidated area of Porto,...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Rua de Egas Moniz, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dils Portugal

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar