SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
340 000 €
(6 538 € / m²)
Satış
2
1
52 m²
Rua João de Deus, Porto

yatak odası2
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Identificação do imóvel: ZMPT587683

Ao nível do 5.º piso de um edifício com elevador, apresentamos este apartamento T1+1 totalmente renovado, vendido...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraDöşenmişDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 37günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua João de Deus, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZOME Porto - Damião de Góis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar