SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
700 000 €
(7 071 € / m²)
Satış
5
2+
99 m²
Largo do Priorado, Porto

yatak odası5
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

T2+1 Wohnung im Zentrum von PortoEingebettet in eine der angesehensten Wohnanlagen Portos, in einer der gefragtesten Gegenden des Großraums Porto. Die...

Diğer
Teklifin yaşı: 42günler
Güncellendi: 42günler

Yerellikler

Largo do Priorado, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar