SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
260 000 €
(5 306 € / m²)
Satış
2
1
49 m²
Largo do Priorado, Porto

yatak odası2
düz49 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fantastisches Studio-Apartment im Zentrum von Porto!Im Herzen der Stadt Porto bietet dieses einzigartige Projekt vierzehn moderne Wohneinheiten und ei...

Diğer
Teklifin yaşı: 41günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Largo do Priorado, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar