SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
389 000 €
(5 557 € / m²)
Satış
1
1
70 m²
Largo do Priorado, Porto

yatak odası1
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fantastische Studio-Apartment in einem luxuriösen Wohnanlage im Zentrum von Porto!Wohnung besteht aus einem Wohnzimmer, ausgestattete Küche und ein ko...

Diğer
Teklifin yaşı: 41günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Largo do Priorado, Porto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar